miasto: kraj: hotel: standard:
data przyjazdu:          data odjzadu:        liczba dni      liczba pokoi:
 
 

 

Apartament Gronik
informacje

Ilość pokoi: 1

Zameldowanie: od 14:00 do 00:00

Wymeldowanie: od 06:00 do 11:00

Opłaty: od 90 PLN do 120 PLN


Ocena klientów: 0 (Ilość ocen: 0)

Ogólne:  ogród, ogrzewanie, parking, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatny parking

Inne:  narciarstwo, szkółka narciarska

Usługi:  dostęp do Internetu, bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN), bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę

 

Opis

Apartament Gronik znajduje się w Zakopanem, w pobliżu Doliny Małej Łąki. Wychodzi on na balkon z widokiem na Tatry, a do dyspozycji jego Gości jest aneks kuchenny. Na miejscu Goście mogą także korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz bezpłatnego parkingu. Apartament Gronik obejmuje aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem, czajnikiem elektrycznym oraz wszystkimi niezbędnymi przyborami kuchennymi. Jest tu również stół jadalny z 4 krzesłami. Apartament zapewnia dobre połączenia autobusowe z centrum Zakopanego. Usytuowany jest on bardzo blisko szlaków turystycznych oraz 1,5 km od Polany Szymaszkowej.

 

Inne

Zasady anulowania rezerwacji: 

Zasady anulowania rezerwacji: W przypadku anulowania rezerwacji do 1 dnia przed datą przyjazdu, hotel nie obciąży Gościa opłatą za anulowanie rezerwacji.. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub w przypadku nie pojawienia się Gościa w hotelu, hotel obciąży Gościa opłatą za pierwszą noc . Zasady dotyczące dzieci i dodatkowych łóżek.: Dzieci w każdym wieku są mile widziane. Wszystkie dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łózek/ łóżeczek niemowlęcych w pokoju. Zasady dotyczące depozytu: Hotel nie obciąży Gościa żadną opłatą . VAT i podatki miejskie/ turystyczne: 7.00 % VAT jest wliczony w cenę. Opłata za obsługę nie obowiązuje. Podatek miejski/turystyczny nie obowiązuje. Internet: Internet bezprzewodowy jest dostępny w pokojach hotelowych i jest bezpłatny. Posiłki: Oferta hotelu jest bez wyżywienia . Parking: Bezpłatny Prywatny parking jest dostępny na miejscu. Zwierzęta: Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa. 

Ważne informacje: 

Uwaga: w celu ustalenia szczegółów odbioru kluczy Goście powinni skontaktować się z właścicielem obiektu pod numerem telefonu podanym w potwierdzeniu rezerwacji. 

 

fotogaleria

lokalizacja

Ulica: Gronik 2/4

Kod pocztowy: 34-500

Miasto / Województwo: Zakopane

Kraj:Polska


Apartament Gronik

 

 

Hotele w innych miastach:
[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ]

 

warunki rezerwacji       moja rezerwacja       prywatność       kontakt